Recenze Kratki

Kratki CHARLIE 2

Ověřený zákazník Matto.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Matto.CZ

• V interiéru velmi elegantní, netradičně svisle polohovaný, což je atraktivní. Musí být zapuštěný ve stěně a pokud možno obložený přírodním materiálem.
  • V dané kategorii není co vytknout.

Vřele doporučuji, musí ovšem ladit s interiérem.

Ověřený zákazník Matto.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2015

Zakoupeno v Matto.CZ

• za supr cenu,skvělý doplněk do domácnosti,a pohled do opravdových plamenů je naprosto supr a lepší než do nějaké elektronické rádoby imitace
  • absolutně nic proti,za 5 min jsem ho měl na zdi,a vydrží hořet 4,5h

naprosto doporučuji koupi tohoto krbu

KRATKI MAJA 12

KRATKI MAJA 12

Ověřený zákazník StavbaEU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• dobrá kvalita zpracování povrchu vložky s žebrováním
  • na zadní straně vložky kaslíku na popel je našroubovaná krytka, kterou lze demontovat a napojit externí přívod vzduchu.
  • vzhledem k vysoké teplotě pláště se teplo přenese do táhla řízení komínové klapky, je dobré mít rukavice, určitě se můžete spálit o madlo táhla. Např u vodní podobného typu, kterou mám se to nestane, plášť má max 80C, tady je to cca 250C
  • oplach skla je nedostatečný, po stranách se tvoří závoj.

na trhu jsou k dispozici dvě krbové vložky skoro stejného názvu ale jiného principu. Jedna je "Maja 12kW vodní" druhá je "Maja 12kW horkovzdušná". To "vodní" a "horkovzdušná" tam v názvech nějak většinou chybí a obrázky jsou často zaměněné. Píšu teď recenzi na horkovzdušnou, ale obrázek na pozadí je té vodní? V tomto se zdá být drobný problém, ale mě pochopitelně přišla ta druhá než jsem chtěl, takže jsem si to patřičně užil :) Díky obchodu ale proběhlo vše v pořádku. Horkovzdušná vložka je sestavena z litinových odlitků velmi dobré povrchové kvality. Při vypalování se z povrchu nátěru uvolňují rozpouštědla v podobě dýmu který se drží u stropu, je potřeba řádně větrat. Čekal jsem zápach ne skutečný bílý dým. Vložka má velmi dobrou výhřevnost, průměr kouřovodu 200mm je možná zbytečně velký, ale je to přišroubovaný odlitek, používaný u většiny typů, pokud necháte klapku otevřenou, vycucne si dřevo z ohniště za půl hodiny i se zavřeným přívodem vzduchu, protože v žaluziích jsou i tak mezery. Jsem již 5 let majitelem vodní vložky Kratki Zuzana 15kW a nyní jsem získal pár zkušeností s touto horkovzdušnou, instalovanou u svých rodičů. U obou musím říci, že kromě ne zcela funkčního oplachu skla (což je problém většiny vložek), jsou obě na velmi dobré úrovni zpracování a výrobce nešetří na materiálu. Vzhledem k ceně která je velmi příznivá bych se nebál si jí pořídit znovu.

Ověřený zákazník MBTerm-krby s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v MBTerm-krby s.r.o.

• Perfektní cena.
  • Ideálně malý do bytu.
  • Rychlá montáž.
  • Nepochopil jsem balného 400Kč. Ale já to neplatil, dojel jsem si pro to sám.

Celkem příjemný dojem. Trošku menší plamen, ale zase do bytu až až.

Ověřený zákazník MBTerm-krby s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2014

Zakoupeno v MBTerm-krby s.r.o.

• Vyhrevnost
  • Vaha :) manipulace 1 osobou :)

Dobry, ale uvidime provozem topne sezony

Přidáno: 6. prosince 2014

• Hledám poctivě za co bych je měl pochválit snad se něco takového časem najde
  • jsou líná,dlouho jím trvá než se dostanou na provozní teplotu aby nevyhasly,vyžadují stálou obsluhu,rošty jsou zkroucené po 14 dnech provozu a to ještě podle mě netopily nijak moc,neustále čistím začouzené sklo,plynové topení která jsem chtěl vyřadit si ještě ponechám

Bojím se že se těch závad vyskytne časem ještě mnohem víc,je to asi světový trend vyrábět aušusy

Přidáno: 17. listopadu 2014

• Prozatím dobrý :-)

Zatopeno 2x,ale první dojem je dobrý,čas prověří.

Reakce obchodu GAS.cz

Díky za Váš nákup. Jsem rád, že jste náš spokojený zákazník. Kdyby jste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.Daniel CoufalGAS.CZVaše centrum varné a topné techniky

KRATKI ZIBI 12 BS

Přidáno: 7. listopadu 2014

Zakoupeno v Dvořák-Karlík

• celolitinové
  • krásný vzhled
  • poměrě malá spotřeba dřeva záleží jak topíte
  • zatím nic

Za cenu 13000 jsem lepší celolitinová kamna nenašel.Jiné značky téměř stejné ale cena o několik desítek tisíc větší.Kamna jsem koupil z vývodem 150mm a kouřovod jsem dal s klapkou takže když se nahřejí klapku uzavřu a kamna krásně a dlouho hřejí

Přidáno: 3. listopadu 2014

(naposledy upraveno 3. listopadu 2014)

• dobrá cena
  • litina
  • dají se tam naložit velka polena
  • nekupujte si k nim ozdobnou mřížku stojí 400 a je jen ze slabeho plechu který se vypálí a ještě se musí namontovat zevnitř takže pak nejde čistit sklo!!!!!!!

Kamna jsem koupil u firmy dvořák a karlík protože jsem chtěl kouřovod prumer 150 a jinde ho neměli myslim ze je lepší prumer 150 na kouřovodu mám klapku kterou mužu uzavřít.Možná trvá trochu dýl než se nahřejí ale to je normální je to 170Kg litiny máme je tři dny a zatím naprostá spokojenost,naložím do nich uzavřu je a ráno jen přihodím poleno jsme s nima spokojeni

Kratki INDIA

dobrá cena i kvalita

Ověřený zákazník KRATKICZ.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2014

Zakoupeno v KRATKICZ.CZ

• snadná obsluha,dobrý výkon, odjímatelná otvírací klička
  • nezjistila jsem

kamna máme týden a zatím jsme spokojeni, uvidíme co bude v tuhé zimě.

Přidáno: 20. října 2014

jsem spokojen

Reakce obchodu GAS.cz

Daniel Coufal
GAS.CZ
Vaše centrum varné a topné techniky

Kratki Koza K7 ASDP černá

Kratki Koza K7 ASDP černá

Přidáno: 19. října 2014

• nízká cena
  • vypadají dobře
  • sklo čisté
  • sálavé teplo a nikoli konvekce
  • nehodí se pro vyšší zátěž, spíš na výjmečné zatopení k doplnění atmosféry
  • po 30-ti zatopení se prohnul litinový rošt
  • také se utavilo kolečko ovládání bimetalu

Nemohu chtít za málo peněz hodně muziky. Mám ještě Jotuly a to je úplně něco jiného, ale také za jiné peníze.

Přidáno: 11. října 2014

• Super,vkusny doplněk. Sála i teplo, velice lehký.
  • Malý plamen, možná jsem dala malo lihu,nevím , zatím zapálen jednou.

Spokojenost

Ověřený zákazník Myhaus Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2014

Zakoupeno v Myhaus

• Elegantní, pěkný design
  • jak píše každý uživatel, úzký pruh nádobky na líh, úzký plamen, ale i přes malé topeniště, je spotřeba poměrně velká.

Vytváří příjemné prostředí a investice nelituji, mám zabudovaný ve zdi. Velmi pěkný doplněk interiéru.

Kratki Koza K6 TF 130 mm černá

Kratki Koza K6 TF 130 mm černá

Přidáno: 4. října 2014

Zakoupeno v GAS.cz

• Velice pěkné,zatím jsem spokojen,asi ještě neumím topit,na dvou místech mě černá sklo.
  • Dnes třetí odpoledne topim a stále se vyplňují.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Hezké. Kvalitni zpracovani.
  • Zatim nic.

• litina
  • dobry vykon
  • snadne cisteni
  • dobra cena
  • maly rozsah regulace privodu vzduchu ,pokud je na rostu hodne popela spatne se reguluje

Za tyto penize spokojenost, vykonnove nejsou pozadu ani za predrazenymy Jotuly z recyklovane litiny

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2014

Zakoupeno v mamtechnika

• super jsem maximálně spokojen
  • neni žádně

:-)