Recenze Kratki

Ověřený zákazník KRATKICZ.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2014

Zakoupeno v KRATKICZ.CZ

• Velmi pěkný design, za tu cenu opravdu super výrobek! Byla jsem dost překvapená. Topili jsme zatím jen asi třikrát, ale jsme spokojení. Krásně hoří a teplo vytopí to obyvák i s kuchyní.

Doporučuji ke koupi.

Přidáno: 13. července 2014

(naposledy upraveno 27. února 2023)

• Nízká cena, ale odpovídá zpracování a kvalitě materiálů.
  • Kamna příliš nevydrží, netěsní, málo řízené hoření,velká spotřeba dřeva na tento výkon a pořád se musí přikládat, litina není moc kvalitní, snadno se přetopí a deformují.

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2014

Zakoupeno v 4home.cz

Sice poměrně kvalitní, ale funkčnost neodpovídá představám.
V popisu výrobku chybí informace, že krb není vpředu opatřen bezpečnostním sklem...

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2014

Zakoupeno v mamtechnika

• výkonost
  • kvalita

Celkově jsem spokojený a mohu jen doporučit ostatním.

Reakce obchodu mamtechnika

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.Pokud by jste potřebovali poradit ohledně krbových kamen, dokoupit náhradní díly, příslušenství, zajistit servis, neváhejte nás kontaktovat.www.mamtechnika.cz/krbova-kamna+420 603 487 786 +420 736 157 290 [email protected]

Přidáno: 24. dubna 2014

• super kamna.

neuvěřitelně výkonná kamna

Ověřený zákazník GAS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2014

Zakoupeno v GAS.cz

jednoduchost, estetika,

Reakce obchodu GAS.cz

děkujeme za nákup a pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vyjdeme vstříc.
Daniel Coufal
GAS.CZ
Vaše centrum varné a topné techniky

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

• levný

dobrá spotřeba

Přidáno: 5. března 2014

Zakoupeno v Matto.CZ

• hezký vzhled. dokonce mě překvapilo, že i něco vyhřeje. s prosklením a šutry bezvadný doplněk do bytu i když zrovna nehoří - dotaz každé návštěvy: "jééé co to tady máš" asi nikdy neomrzí :oD
  • s krbem jsem koupil i biopalivo bez zápachu a celkem mě překvapilo, že zas tak úplně bez zápachu není. chce to vyzkoušet asi i jiný produkt - možná s nějakým aroma. každopádně mám krb v ložnici a po čase od spalování biopaliva nepříjemně načichne povlečení :o(

dobře vypadající výrobek, dobrý poměr cena/výkon, zklamaný určitě nejsem

Přidáno: 23. února 2014

Zakoupeno v Matto.CZ

• Krasně vypadá a hlavně dokáže opravdu celkem rychle vytopit vetší obývací pokoj. Jako doplněk na zpříjemnění atmosféry bomba věc.
  • Spolu z krbem jsem koupil i bio líh bioDECO bez aromatu a celkem mě zklamal že až tak bez zápachu není. Hlavně potom při zhasínání krbu zůstane dost nepříjemný zápach, který ovšem trvá jen chvíli. Ale to je potřeba asi vyzkoušet více výrobku.

Jinak celková spokojenost. Supr věc která je navíc i funkční. Doporučuji.

Ověřený zákazník Nastenneakvaria.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2014

Zakoupeno v Nastenneakvaria.CZ

• uklidňující dekorace do ložnice,splnilo mé očekávání

jsem velice spokojená,zvýšení teploty o 2 stupně,relax,měla jsem to udělat už dávno

Ověřený zákazník Nastenneakvaria.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 11. února 2014

Zakoupeno v Nastenneakvaria.CZ

OK

Přidáno: 9. února 2014

• jednoduchá montáž
  • vysoká výhřevnost
  • přijatelná cena
  • regulace přívodu vzduchu - kratší rozsah,dá se ale zvyknout

mám tyto kamna třetí rok a jsem s nimi nadmíru spokojen,V RD vytopím bez problémů celé horní patro o třech místnostech
s přijatelnou spotřebou dřeva.Celkové náklady byly cca 8000 Kč a první rok po instalaci nám vraceli 12:000 Kč za plyn.....

Přidáno: 9. února 2014

Zakoupeno v Matto.CZ

Výrobek vypadá přesně jako na stránkách fy, dobře zabaleno, vše v pořádku.

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v 4home.cz

• vypadá elegantně
  • malá výhřevnost
  • myslel jsem, že bude o trošku širší plamen
  • slabý zápach při hoření, ale vyřešeno vonným olejem v kalíšku

Bio krb je nainstalovaný ve stěně, kde byl trošku problém s uchycením, jelikož stěna není tak hluboká jako krb. Krb má dokonce malou výhřevnost, ale čekal jsem, že plamen bude o něco širší. Je zřejmé, že líh mírně zapáchá a věc byla vyřešena vonným olejem do lamp v kalíšku. Při odpařování už jde jen příjemná vůně.

Přidáno: 2. února 2014

Vše v pohodě.

Kratki CHARLIE 2

Kratki CHARLIE 2

Přidáno: 2. února 2014

• krasny a elegantni

doporucuji

Přidáno: 24. ledna 2014

• Nízká cena, velká výhřevnost, dostatečný objem vnitřku, pěkný vzhled, systém odvádění plamenů od skla (sklo se tolik nezakuřuje - důvodem je chybějící těsnění v horní části skla).
  • Kamínka netěsní stoprocentně, takže dřevo při velkém tahu komína hoří příliš rychle. Lze však vyřešit kouřovodem s klapkou.
  • Též bylo třeba lépe utáhnout těsnění u kouřovodu, při původním stavu nám horní částí kamen unikal do místnosti kouř.

Pokud máte doma šikovného chlapa a šroubovák, rozhodně doporučuji!
Kamínka jsme kupovali hlavně pro vzhled, cenu a dobré recenze. Při prvním zatopení malým ohníčkem jsme si začoudili byt - v místě, kde se napojuje kouřovod, nebyly dotažené šrouby a těsnění bylo v různých místech různě silné. To ale nebyl problém opravit.
Brzy jsme též zjistili, že kamna netěsní na sto procent (jsou tam drobné průduchy i když je regulace u nádoby na popel zcela uzavřena), což byl problém jen do té doby, než jsme přiškrtili příliš silně táhnoucí komín klapkou do kouřovodu. Komín pak přestal skrz regulaci nasávat vzduch, meluzína přestala na kamínka hrát a dřevo hoří pomalu a vydává velké množství tepla. Kamínka nám bez problému vytopí celý byt (68m2).

Ověřený zákazník PEDDY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2014

(naposledy upraveno 20. ledna 2014)

Zakoupeno v PEDDY.cz

• Kvalitni provedeni, cena, krasne hori
  • Zavesne vruty by mohly mit cernou barvu, aby nebyly tolik vyrazne na cernem pozadi krbu

Ověřený zákazník Zahradní palác Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2014

Zakoupeno v Zahradní palác

• Velká spokojenost, biokrb vypadá skvěle, malá spotřeba biolihu. V noci když je všude klid, stačí si jen zapálit biokrb ... úžasná relaxace.

Určitě doporučuji jak produkt tak palác, kde jsme si zboží koupili.

Zobrazuji 281 - 300 ze 360 recenzí 1...13 14 [ 15 ] 16 17...18